Posėdžiai ir susitikimai

SPALIO MĖNUO

6 d. Renginys „Klaipėdos rajono 2017 m. mokytojų pagerbimas“ (Klaipėdos m. savivaldybės kultūros centras Žvejų rūmai).
11 d. Seminaras „Smurto prieš vaikus prevencija darželyje“ (Gargždų lopšelis-darželis „Gintarėlis“).
13 d. Seminaras „Viešieji pirkimai: dokumentų rengimas ir tvarkymas“ (Gargždų švietimo centre).
16 d. Ikimokyklinio ugdymo įstaigų  vadovų pasitarimas  „Vaikų maitinimo organizavimas“ (Gargždų švietimo centre).
2–13 d. Grupių tėvų susirinkimai.
17 d. Direkcijos posėdis „Virtuvės bei maisto produktų sandėlio sanitarinės būklės vertinimas bei žurnalų pildymo kontrolė. Tiekiamų produktų ir jų sandėliavimo kontrolė“ (Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje).
26 d. Metodinės grupės pasitarimas „Naujai atvykusių vaikų adaptacijos periodo įvertinimas“ (Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje).
31 d. Vaikų lankomumo ataskaitos. Nelankymo priežastys.
atnaujinta: Pirmadienis, 2017 m. spalio 2 d.

El. paštas: rastine@priekulesdarzelis.klaipeda.lm.lt, darzelisp@gmail.com