Posėdžiai ir susitikimai

KOVO MĖNUO

2 d. Įstaigos tarybos posėdis (Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje).
5 d. Metodinis pasitarimas „Meno terapijos užsiėmimai ikimokyklinio amžiaus vaikams“ (Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje).
10 d. Renginys „Tau, gimtine, dovanoju skambią, skambią dainą“ Muzikos mokyklos mokinių koncertas (Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje).
12 d. Renginys „Iš knygelės į širdelę“ (Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje).
13 d. Seminaras mokytojams „Pedagogo kūrybiškumas ugdant kūrybingą asmenybę“ (Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje).
18 d. Metodinė diena „Švietimo pagalbos kokybės stiprinimas Klaipėdos rajone“ (Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje ir Derceklių skyriuje).
20 d. Renginys „Pasaulinė vandens diena“ (Priekulės vaikų lopšelio-darželio Derceklių skyriuje).
27 d. Susitikimas su policininkais. Saugus eismas. Susitikimas su šuniuku Amsiu.(Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje ir Derceklių skyriuje).
31 d. Atviros veiklos Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos priešmokyklinio ugdymo mokytojoms (Priekulės vaikų lopšelio-darželio „Žuvelių“ ir „Žirniukų“ grupėse).
31 d. Vaikų lankomumo ataskaitos.
atnaujinta: Šeštadienis, 2020 m. kovo 7 d.

El. paštas: rastine@priekulesdarzelis.klaipeda.lm.lt, darzelisp@gmail.com