Posėdžiai ir susitikimai

GEGUŽĖS MĖNUO

3 d. Susitikimas su seniūnaičiais (Išplėstinė seniūnaičių sueiga Priekulės seniūnijos salėje).
3 d. Atvira veikla įstaigos pedagogams „Mamytė mylima“ (Priekulės vaikų lopšelio-darželio Derceklių skyriuje „Aitvarėlių“ grupėje).
4 d. Direkcijos posėdis (Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje).
4 d. Respublikinė meninė akcija – „Juosta mamai“
7 d. Seminaras „Svarbiausios ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento naujovės – kaip joms pasiruošti“ (Klaipėdos rajono savivaldybės posėdžių salėje).
8 d. Lopšelio-darželio edukacinių erdvių vertinimas (Klaipėdos rajono savivaldybės edukacinių erdvių vertinimo komisija).
18 d. Sportinės varžybos „Judėjimas – sveikata“ (Priekulės vaikų lopšelio-darželio ir Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos ugdytiniai).
23 d. Klaipėdos rajono savivaldybės švietimo įstaigų direktorių pasitarimas (Gargždų muzikos mokykloje).
24 d. Atvira veikla rajono pedagogams „Bendravimas ir bendradarbiavimas su šeima siekiant vaiko ugdymosi pažangos „Aukime kartu“ (Priekulės vaikų lopšelio-darželio Derceklių skyriuje „Žiogelių“ grupėje).
25 d. Psichologo paskaita „Drugelių“ ir „Pelėdžiukų“ grupės tėvams „Ko tikėtis būsimam priešmokyklinukui mokykloje“ (Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje).
31 d. Vaikų lankomumo ataskaitos. Nelankymo priežastys.
atnaujinta: Pirmadienis, 2018 m. gegužės 7 d.

El. paštas: rastine@priekulesdarzelis.klaipeda.lm.lt, darzelisp@gmail.com