Posėdžiai ir susitikimai

BALANDIS

1 d. Atvira veikla įstaigos pedagogams „Pavasario šauktuvės. Paukščiai sugrįžta“ (Priekulės vaikų lopšelio-darželio Derceklių skyriuje „Žiogelių“ gr.).
8 d. Direkcijos posėdis (Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje).
11 d. Rajono ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikų Meninio skaitymo konkursas „Gražiausi žodžiai Lietuvai“ (Slengių mokykloje-daugiafunkciame centre).
18 d. Klaipėdos rajono mokyklų ugdytinių dainų konkursas-festivalis „Augino močiutė“ (Gargždų muzikos mokykloje).
19 d. Atvira veikla įstaigos pedagogams „Velykų belaukiant“ ( Priekulės vaikų lopšelio-darželio Derceklių skyriuje „Aitvarėlių“ gr.).
23 d. Projekto „Kaip palengvinti vaiko perėjimą iš darželio į mokyklą“ renginys „Rid rid rido, ried margučiai“ (Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijoje).
24 d. Klaipėdos rajono savivaldybės švietimo įstaigų direktorių pasitarimas (Gargždų muzikos mokykloje).
23-26 d. Atvirų durų diena (Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje).
25 d. Festivalis-apžiūra „Bebenčiuko teatras“ (Gargždų lopšelis-darželis „Saulutė“).
26 d. Mažųjų Velykėlių šventė (Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje).
26 d. Mažųjų Velykėlių šventė (Priekulės vaikų lopšelio-darželio Derceklių skyriuje).
30 d. Vaikų lankomumo ataskaitos.
atnaujinta: Antradienis, 2019 m. balandžio 9 d.

El. paštas: rastine@priekulesdarzelis.klaipeda.lm.lt, darzelisp@gmail.com