Posėdžiai ir susitikimai

SAUSIO MĖNUO

2 d. Mokytojų metodinis pasitarimas. Supažindinimas su Klaipėdos rajono švietimo centro sausio mėnesį planuojamais kvalifikaciniais, metodiniais, edukaciniais-kultūriniais renginiais ir savivaldybės administracijos švietimo skyriaus veiklos planu.
6 d. Trijų Karalių šventinis rytmetis (Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje 10.00 val.).
6 d. Trijų Karalių šventinis rytmetis (Priekulės vaikų lopšelio-darželio Derceklių skyriuje 11.00 val.).
10 d. Dalyvavimas Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ rajono etape  (Gargždų muzikos mokykloje).
13 d. Sausio 13-osios pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“ (Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje ir Derceklių skyriuje).
15 d. Klaipėdos rajono savivaldybės švietimo įstaigų direktorių pasitarimas (Savivaldybės posėdžių salėje).
20–24 d. Mokyklos metinių užduočių įgyvendinimo vertinimas ir užduočių 2020 metams suderinimas.
28 d. Vaiko gerovės komisijos pasitarimas. Paskaita „Švarios rankytės – sveiki vaikučiai“ (Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje).
31 d. Vaikų lankomumo ataskaitos.
atnaujinta: Penktadienis, 2020 m. sausio 3 d.

El. paštas: rastine@priekulesdarzelis.klaipeda.lm.lt, darzelisp@gmail.com