Renginys, skirtas „Priekulė – Lietuvos mažoji kultūros sostinė 2017“, vyko Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje gegužės mėn. 25 d.

Atvira veikla ikimokyklinio ugdymo pedagogams tema: „Vaiko aktyvumo ir judėjimo poreikio tenkinimas integruojant lauko edukacines erdves“, sukvietė pusšimtį svečių, kurie aktyviai įsijungė į organizuojamas veiklas.

Direktorė pedagogams skaitė pranešimą „Edukacinės erdvės“, o pedagogės-organizatorės Džiuralda (katinas), Genovaitė (Pinokis), Daiva (varlė), Svetlana (lapė) organizavo veiklą lauke.

Lopšelio-darželio aplinka funkcionali, mobili, pritaikyta individualiai ir grupinei veiklai, pakanka erdvės judėti, ilsėtis ir žaisti. „Nykštukų“ gr., patiems mažiausiems darželio ugdytiniams, smagu žaisti vandeniu ir smėliu jaukioje ir skoningai įrengtoje „Sodybėlėje“. Vyresnių grupių vaikučių aikštelėse, kuriose saugu ir sudarytos sąlygos bendravimui, vyko sveikatingumo projektų įgyvendinimo akimirkos: „Sveikos pėdutės – taisyklinga laikysena“ –  „Žuvelių“ gr., „Pučiu plunksną, burbuliuoju – taisyklingai pakvėpuoju“ –  „Drugelių“ gr., „Jei laimingas tu esi, taip daryk…“ –  „Pelėdžiukų“ gr., „Stipruoliai“ –  „Bitučių“ gr., „Juda rankelės, trepsi kojelės“ –  „Žirniukų“ gr., „Miklūs piršteliai“ –  „Boružėlių“ gr.

Kad basos kojelės nesušaltų vyko šokio judesio diskoteka, kurią vedė Dovydas Veiverys.

• kadras9
  • laikrasciui