Tautiškumo ir pilietiškumo ugdymas Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje

Patriotizmas – tėvynės meilė – prasideda nuo asmens tapatybės suvokimo. Mes negimstame tautiški ir pilietiški. Tautinę savimonę reikia ugdyti. Visų pirma šeimoje, o po to – ir ugdymo įstaigoje. Ir tėvai, ir pedagogai turi būti kūrybingi, kad ugdymo tikslai pasiektų mūsų vaikų širdis.

Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje vaikai ugdomi domėtis savo šalies istorija, puoselėti ir kurti tradicijas. Darželio bendruomenė ieško netradicinių būdų vaikų tautiškumui ugdyti, kurie teiktų daug teigiamų emocijų, plėtotų vaikų socialinę, pažinimo ir meninę kompetencijas. Nors ir esame patys mažiausi ugdytiniai, tačiau labai aktyviai švenčiame visas valstybines šventes.

Kovo 11-ąją darželio meninio ugdymo pedagogė Regina Tulickienė surengė koncertą, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai. Koncertą dovanojo Priekulės muzikos mokyklos akordeono klasės mokytojos metodininkės Irenos Koncevičienės ugdomi mažieji muzikantai ir Agluonėnų pagrindinės mokyklos muzikos mokytojos Jolantos Petraitienės vadovaujamas mergaičių ansamblis.  Jaunieji artistai atliko  įspūdingą, pilną patriotiškumo dvasios koncertą.

Darželio bendruomenė dėkoja už nuostabų renginį.