Parama

Parama Klaipėdos rajono Priekulės vaikų lopšeliui-darželiui

Pagal Lietuvos Respublikos Seimo priimtus Labdaros ir paramos bei Gyventojų pajamų mokesčio įstatymus Lietuvos gyventojai kasmet iki gegužės 1 d. gali pateikti Valstybinei Mokesčių inspekcijai prašymą, kad jo praėjusiais kalendoriniais metais sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 2 procentų) būtų pervesta įmonei ar organizacijai, turinčiai teisę gauti paramą pagal Labdaros ir paramos įstatymą. Priekulės vaikų lopšelis-darželis yra biudžetinė įstaiga, tad paramą galime gauti.

Prašome skirti paramą Priekulės vaikų lopšeliui-darželiui.

Tai padaryti galite kiekvienais metais iki gegužės 1 dienos kreipiantis į Valstybinės Mokesčių inspekcijos teritorinį skyrių pateikdami prašymą, kad Jūsų sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalis būtų pervesta į Klaipėdos rajono Priekulės vaikų lopšelio-darželio sąskaitą. Galima kreiptis į vaikų lopšelio-darželio grupės auklėtoją arba į administraciją. Jums bus pateiktas prašymas pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos ir paaiškinta kaip jį užpildyti. Lopšelio-darželio administracija įsipareigoja užpildytą Jūsų prašymą pateikti mokesčių inspekcijai. Prašymas gali būti pateikiamas ir internetu. Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainėje http://www.vmi.lt  rasite tam skirtą prašymo formą FR 0512

Jūsų geranoriškumas ir parama mums labai reikalinga. Skirdami paramą, Jūs prisidėsite prie lopšelio-darželio gerovės kūrimo.

Įstaigos kodas – 191787491

atnaujinta: Pirmadienis, 2015 m. balandžio 27 d.

Priekulės vaikų lopšelis-darželis
Adresas: Lietuvininkų g. 11, Priekulė, LT-96341 Klaipėdos r. sav.
Telefonas: (8 46) 454105
El. paštas: rastine@priekulesdarzelis.klaipeda.lm.lt, darzelisp@gmail.com

© 2020 Priekulės vaikų lopšelis-darželis