VAIKŲ KŪRYBIŠKUMO UGDYMAS INTEGRUOJANT STEAM VEIKLAS

Priekulės vaikų lopšelis-darželis šiais mokslo metais pradėjo taikyti STEAM metodiką. Mokytojai dalyvavo mokymuose „STEAM metodika ankstyvajame ugdyme“, kuriuose įgytas žinias taiko savo kasdienėje ugdomojoje veikloje. Pirmosios veiklos, kurias įgyvendino visos grupės – STEAM takelių kūrimas. Kiekviena grupė rinkosi savo savaitės temą, pagal kurią kartu su vaikais eksperimentavo, tyrinėjo, stebėjo, žaidė, kūrė STEAM takelius. Patyriminis ugdymas vaikams suteikė daug teigiamų emocijų, kūrybinės laisvės, komandinio bendradarbiavimo. Spalio mėnesio pradžioje vyko metodinė diena, kurioje pedagogai dalijosi gerąja patirtimi.

  • Steam3
  • Steam4
  • Steam5
  • Steam1
  • Steam2
  • Steam6
  • Steam7
  • Steam8
  • Steam9
  • Steam10

Priekulės vaikų lopšelis-darželis
Adresas: Lietuvininkų g. 11, Priekulė, LT-96341 Klaipėdos r. sav.
Telefonas: (8 46) 45 41 05
El. paštas: darzelisp@gmail.com

© 2024 Priekulės vaikų lopšelis-darželis