Su Mokslo ir žinių diena!

fall

Su Mokslo ir žinių diena!

Ant rudenėjančio dangaus
Pripieškim saulės spindulių,
Kad nebeliūdintų žmogaus
Rugsėjo žingsniai ir tikėkim,
Dienų spalvotame fone
Bus gera plaukt rudens upe.

Administracija

TĖVELIŲ DĖMESIUI!

Primename, kad vadovaujantis higienos normos HN 75:2010 94 punktu, kiekvienais metais iki rugsėjo 15 d. ugdymo įstaigai turi būti pateiktas Vaiko sveikatos pažymėjimas (forma Nr. 027-1/a).

Direktorė
Irena Skrabienė

Spektakliukas „Margas paukščių gyvenimas“ tarptautiniame festivalyje

Gegužės 14 d. vaikų lopšelio-darželio ugdytiniai dalyvavo Klaipėdos miesto tarptautiniame ikimokyklinių įstaigų vaikų kūrybos raiškos festivalyje „Vaidinimų kraitelė“. Įstaigos mažieji artistai suvaidino inscenizaciją „Margas paukščių gyvenimas“. Vaikus ruošė pedagogės Svetlana Marcinkevičienė, Džiuralda Kavolienė, Daiva Mažeikienė, Regina Tulickienė. Parodę save ir pasižiūrėję kitų ugdymo įstaigų pasirodymus, grįžome pilni įspūdžių ir apdovanoti padėkos raštu.

Ekologinis konkursas „Mano žalioji palangė“

Nuo 2014 m. vasario mėnesio „Boružėlių“ ir „Žirniukų“ grupių ugdytiniai, pedagogai, tėveliai kūrė savo žaliąsias palanges. Jie kūrė vazonėlius, rinkosi augalus, sėjo, laistė, retino, stebėjo, fotografavo ir gražiausias nuotraukas siuntė fotografijų konkursui „Mano žalioji palangė“.

• SAMSUNG CAMERA PICTURES

Masinis bėgimas „Aš bėgu – 2014“

Balandžio 7 d. Priekulės vaikų lopšelio-darželio bendruomenė dalyvavo sveikatingumo akcijoje „Sveikas vaikas – laimingas vaikas“, skirtoje Pasaulinei sveikatos dienai paminėti.

Festivalis-apžiūra „Bebenčiuko teatras“

Priekulės vaikų lopšelio-darželio vaikai ir pedagogai kovo 27 d. dalyvavo Klaipėdos rajono ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų draminės vaikų kūrybos festivalyje-apžiūroje „Bebenčiuko teatras“, kurioje pristatė inscenizaciją „Margas paukščių gyvenimas“ (pagal Prano Mašioto pasakaites). Mažasis artistas Augustas Mažonas pelnė nominaciją „Už charakteringiausiai išreikštą vaidmenį“, o parodytas spektakliukas pripažintas geriausiu ir pelnė nominaciją „Už geriausią dramatizaciją“.

MARGAS PAUKŠČIŲ GYVENIMAS

Veiksmo savaitė be patyčių 2014

Kovo 24–28 dienomis vyko „Veiksmo savaitė be patyčių“, kurios metu vaikai kalbėjo apie draugystę, mandagų ir paslaugų elgesį, mokėsi suvaldyti pyktį. Ugdytiniai kartu su pedagogais išbandė naujų idėjų, žaidimų, užduotėlių, pratimų, padedančių pagerinti kasdieninę nuotaiką ir tarpusavio santykius. Auklėtojų teigimu, „piktukas“ buvo retas svečias.

Lopšelio-darželio vaikai kūrė vieną bendrą „Draugystės knygą“, kurią kovo 28 d. pristatė baigiamajame renginyje. „Draugystės knygą“ padovanosime Priekulės miestelio bibliotekai.

Akimirkos iš „Veiksmo savaitės be patyčių“:

Tautiškumo ir pilietiškumo ugdymas Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje

Patriotizmas – tėvynės meilė – prasideda nuo asmens tapatybės suvokimo. Mes negimstame tautiški ir pilietiški. Tautinę savimonę reikia ugdyti. Visų pirma šeimoje, o po to – ir ugdymo įstaigoje. Ir tėvai, ir pedagogai turi būti kūrybingi, kad ugdymo tikslai pasiektų mūsų vaikų širdis.

Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje vaikai ugdomi domėtis savo šalies istorija, puoselėti ir kurti tradicijas. Darželio bendruomenė ieško netradicinių būdų vaikų tautiškumui ugdyti, kurie teiktų daug teigiamų emocijų, plėtotų vaikų socialinę, pažinimo ir meninę kompetencijas. Nors ir esame patys mažiausi ugdytiniai, tačiau labai aktyviai švenčiame visas valstybines šventes.

Kovo 11-ąją darželio meninio ugdymo pedagogė Regina Tulickienė surengė koncertą, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai. Koncertą dovanojo Priekulės muzikos mokyklos akordeono klasės mokytojos metodininkės Irenos Koncevičienės ugdomi mažieji muzikantai ir Agluonėnų pagrindinės mokyklos muzikos mokytojos Jolantos Petraitienės vadovaujamas mergaičių ansamblis.  Jaunieji artistai atliko  įspūdingą, pilną patriotiškumo dvasios koncertą.

Darželio bendruomenė dėkoja už nuostabų renginį.

Metodinis užsiėmimas

Vasario 18 dieną Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje vyko metodinis užsiėmimas „Smegenų pusrutulių dominavimo įtaka vaikų gabumų ugdymui“. Užsiėmimą vedė psichologė Patricija Smailienė.

Dėkojame už suteiktas žinias ir naudingus praktinius patarimus.

Aktyviai dalyvaujame iniciatyvoje „Visa Lietuva skaito vaikams“

Nuo 2013 m. gruodžio 6 d. Priekulės vaikų lopšelis-darželis yra Mažojo Princo fondo iniciatyvos „Visa Lietuva skaito vaikams“ edukacinės programos „Skaitantys vaikų darželiai“ dalyvis.
Sausio 20-24 dienomis darželyje vyko aktyvi skaitymo savaitė.

Sužinoti daugiau prezentacinėse medžiagose:
Žirniukų grupė
Nykštukų grupė