Akcija „Ištieskime gerumo ranką gyvūnams“

Priekulės vaikų lopšelio-darželio Derceklių skyriaus bendruomenė inicijavo akciją beglobiams gyvūnams „Ištieskime gerumo ranką gyvūnams“. Iniciatyvos tikslas – paskatinti vaikus rūpintis augintinių gerove, atkreipti dėmesį į opias augintinių problemas, kalbėti apie netinkamą elgesį su gyvūnais, skatinti juos auginti ir prižiūrėti atsakingai. Akcijos metu Derceklių skyriaus bendruomenė rinko maistą beglobiams augintiniams, kurie prieglaudą rado VšĮ „Donpitos prieglobstis gyvūnams“ namuose, įsikūrusiuose Derceklių kaime. Dėkojame visiems Derceklių skyriaus bendruomenės nariams, kurie gausiai prisidėjo prie šios kilnios ir reikalingos pagalbos, palaikiusiems šią iniciatyvą ir aukojusiems kačių ir šunų sauso maisto, konservų, dubenėlių maistui. Akcijos laikotarpiu vaikai fotografavo, piešė savo mylimus augintinius ir darbeliai papuošė beglobių gyvūnų namus. Kūrybinių darbų paroda veiks iki lapkričio 17 d. Kviečiame aplankyti augintinius ir pasižiūrėti vaikų parodėlės.

  • Nuotrauka1
  • Nuotrauka2
  • Nuotrauka3

Priekulės vaikų lopšelis-darželis
Adresas: Lietuvininkų g. 11, Priekulė, LT-96341 Klaipėdos r. sav.
Telefonas: (8 46) 45 41 05
El. paštas: darzelisp@gmail.com

© 2024 Priekulės vaikų lopšelis-darželis