Edukacija „Žvakė globėja“

Spalio 3 d. Priekulės vaikų lopšelio-darželio pedagogams organizuota edukacija „Žvakė globėja“. Edukaciją vedė Šilutės Hugo Šojaus muziejaus Dvasinės kultūros centro „Eglutė“ edukatorės. Edukacijos metu sužinota apie žvakės simboliką, kodėl ji vadinama globėja, kokią prasmę ji turi žmogaus gyvenime, kokie papročiai susiję su žvakėmis.

Mokytojai susipažino ir galėjo išbandyti  du liejimo būdus, kai žvakė liejama formoje ir liejama ant medinio rato. Vaško kvapas ir „gimstančios“ žvakės, leido patirti įvairiausių emocijų, prisiminimų ir naujų patirčių.

Edukacija organizuota įgyvendinant etninį projektą „Mažosios Lietuvos šventės ir jų tradicijos“, kurį finansuoja Klaipėdos rajono savivaldybė.

Priekulės vaikų lopšelio-darželio direktoriaus pavaduotoja ugdymui Giedrė Bakienė

  • Žvakė3
  • Žvakė4
  • Žvakė5
  • Žvakė6
  • Žvakė7

Priekulės vaikų lopšelis-darželis
Adresas: Lietuvininkų g. 11, Priekulė, LT-96341 Klaipėdos r. sav.
Telefonas: (8 46) 45 41 05
El. paštas: darzelisp@gmail.com

© 2024 Priekulės vaikų lopšelis-darželis