KŪRYBINĖ EDUKACIJA „RASOS ŽOLINČIUS“

Birželio 22 dieną Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje vyko kūrybinė edukacija „Rasos žolinčius“, kurios metu prisiminti senieji Kupolės-Rasos-Joninių papročiai ir tradicijos. Skambant liaudies dainoms bendruomenė pynė vainikus, mažieji audė žolinčius. Edukacija organizuota pagal parengtą projektą „Mažosios Lietuvos šventės ir jų tradicijos“. Projektą finansuoja Klaipėdos rajono savivaldybė. Šio finansavimo dėka įsigyti 3 komplektai tautinių kostiumų, kuriuos „febeliodama“ ir pristatė „tantė“ meninio ugdymo mokytoja Regina.

  • Žolinčius1
  • Žolinčius10
  • Žolinčius8
  • Žolinčius9
  • Žolinčius6
  • Žolinčius7
  • Žolinčius5
  • Žolinčius3
  • Žolinčius4
  • Žolinčius2

Priekulės vaikų lopšelis-darželis
Adresas: Lietuvininkų g. 11, Priekulė, LT-96341 Klaipėdos r. sav.
Telefonas: (8 46) 45 41 05
El. paštas: darzelisp@gmail.com

© 2024 Priekulės vaikų lopšelis-darželis