KŪRYBINIS BENDRADARBIAVIMAS SU ŠEIMA

Džiaugiamės aktyviais tėveliais, kurie kūrybiškai praleido laiką šeimoje ir sukūrė neįtikėtino grožio kaliauses. Kūrybiniai atradimai ir sumanymai puikuojasi Priekulės vaikų lopšelio-darželio kiemelyje.

„Nykštukų“ grupės vaikučiai kartu su tėveliais kūrė rudens gėrybių darbelius. Džiaugiamės išradingais tėveliais, kurie iš cukinijų sukūrė arklį, laivą, ežiuką, moliūgas tapo karieta, kopūstai – kiškiu, bulvės – paršiukais.

 • Kaliausė1
 • Kaliausė2
 • Kaliausė3
 • Kaliausė4
 • Kaliausė5
 • Kaliausė6
 • Kaliausė7
 • Kaliausė8
 • Kaliausė9
 • Kaliausė10
 • Kaliausė11
 • Kaliausė12
 • Kaliausė13
 • Kaliausė14
 • Kaliausė15

Priekulės vaikų lopšelis-darželis
Adresas: Lietuvininkų g. 11, Priekulė, LT-96341 Klaipėdos r. sav.
Telefonas: (8 46) 45 41 05
El. paštas: darzelisp@gmail.com

© 2024 Priekulės vaikų lopšelis-darželis