LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNIŲ FESTIVALIS

Balandžio 19 d. Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje vyko Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis. Mažieji žaidynių dalyviai ir tėveliai buvo kviečiami susipažinti, išbandyti  sporto šakų įvairovę bei patirti judėjimo džiaugsmą. Renginio dalyviai aktyviai sportavo pagal sporto šakas: futbolą, plaukimą, orientavimosi sportą, boksą, gimnastiką, lengvąją atletiką bei krepšinį. Smagią nuotaiką skleidė ir visus sportuoti kvietė šventės talismanas – „Linksmuolis“.

 • Žaidynės1
 • Žaidynės2
 • Žaidynės3
 • Žaidynės4
 • Žaidynės5
 • Žaidynės6
 • Žaidynės7
 • Žaidynės8
 • Žaidynės9
 • Žaidynės10
 • Žaidynės11
 • Žaidynės12
 • Žaidynės13
 • Žaidynės14
 • Žaidynės15

Priekulės vaikų lopšelis-darželis
Adresas: Lietuvininkų g. 11, Priekulė, LT-96341 Klaipėdos r. sav.
Telefonas: (8 46) 45 41 05
El. paštas: darzelisp@gmail.com

© 2024 Priekulės vaikų lopšelis-darželis