PAŽINTIS SU BIBLIOTEKA

Priekulės vaikų lopšelis-darželis įgyvendina etninį projektą „Amatai, verslai, meistrystė Mažojoje Lietuvoje“. Projekto partneris – Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos Priekulės ir Drevernos filialai. Bendradarbiavimo tikslas – sudaryti sąlygas vaikams lankytis bibliotekose, susipažinti su šių įstaigų veikla. Mažieji skaitytojai viešėjo Priekulės ir Drevernos bibliotekose kur susipažino su jose esančiomis spalvingomis knygelėmis. Knygos „atgijo“ vaikų kūrybiniuose darbeliuose ir improvizuotose vaidinimuose.

  • Dreverna1
  • Dreverna2
  • Dreverna3
  • Dreverna4
  • Dreverna5
  • Priekulė1
  • Priekulė2
  • Priekulė3
  • Priekulė4
  • Priekulė5

Priekulės vaikų lopšelis-darželis
Adresas: Lietuvininkų g. 11, Priekulė, LT-96341 Klaipėdos r. sav.
Telefonas: (8 46) 45 41 05
El. paštas: darzelisp@gmail.com

© 2024 Priekulės vaikų lopšelis-darželis