Priekulės vaikai dalyvavo sveikatingumo fiestoje „Zumbos ritmu“

Priekulės vaikų lopšelis-darželis įgyvendina projektą „Sportuojanti ir aktyvi bendruomenė“, kurį remia Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo programa. Šio finansavimo dėka, rugsėjo 16 dieną, Priekulės kultūros centro salėje organizuota treniruotė vaikams, kurią vedė profesionalus zumbos treneris Dovydas Veiverys. Treniruotėje dalyvavo projekto partnerio Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos priešmokyklinių grupių ugdytiniai. Zumbos ritmu mankštinosi apie 60 vaikų. Netradicinė mankšta išlaisvino pedagogų ir vaikų energiją ir vaizduotę.

  • Zumba1
  • Zumba6
  • Zumba3
  • Zumba5
  • Zumba2

Priekulės vaikų lopšelis-darželis
Adresas: Lietuvininkų g. 11, Priekulė, LT-96341 Klaipėdos r. sav.
Telefonas: (8 46) 45 41 05
El. paštas: darzelisp@gmail.com

© 2024 Priekulės vaikų lopšelis-darželis