PRIEKULĖS VAIKŲ LOPŠELIO-DARŽELIO VAIKŲ PAŽINTIS SU BALU

Priekulės vaikų lopšelis-darželis įgyvendina sveikatingumo projektą „Sveika ir stipri darželio bendruomenė“, kurį finansuoja Klaipėdos rajono savivaldybė. Lapkričio-gruodžio mėnesiais bendradarbiaudami su Klaipėdos rajono PPT mobilios komandos psichologe Toma Imbrasiene ir specialiąja pedagoge Jūrate Žiliene, Priekulėje, Dercekliuose ir Drevernoje  organizavome vaikams užsiėmimus su socializuotu šunimi Balu. Edukacijų tikslas – stiprinti specialiųjų ugdymosi poreikių vaikų įtrauktį bendraamžių grupėse. Užsiėmimų metu vaikai mokėsi susitarti, išklausyti, būti dėmesingiems, ugdė empatiją, gilino žinias apie augintinių priežiūrą, žaismingomis priemonėmis bendravo su Balu. Edukacijos suteikė vaikams daug teigiamų emocijų ir patirties ugdant prieraišumą gyvūnams.

  • Balu1
  • Balu2
  • Balu3
  • Balu4
  • Balu5

Priekulės vaikų lopšelis-darželis
Adresas: Lietuvininkų g. 11, Priekulė, LT-96341 Klaipėdos r. sav.
Telefonas: (8 46) 45 41 05
El. paštas: darzelisp@gmail.com

© 2024 Priekulės vaikų lopšelis-darželis