PRIEKULĖS VAIKŲ LOPŠELIS-DARŽELIS KELIA SVEIKATOS BANGĄ

Priekulės vaikų lopšelis-daželis nuo 2019 metų yra „Sveika mokykla“ ir nuo 2020 metų „Aktyvi mokykla“ bendruomenių tinkluose. Sveikatą stiprinančios bendruomenės balandžio mėnesį organizavo renginius „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“. Šio renginio tikslas – parodyti vietos bendruomenėms, kad sveikatos stiprinimas yra neatsiejama visų mūsų gyvenimo dalis, kad nuo mažens ugdomas sveikos gyvensenos vaikas, ateityje taps sveikesnės visuomenės kūrėju. Mūsų darželis palaikydamas šias idėjas organizavo du renginius: balandžio 19 dieną – „Futboliuko dvikovą“ ir balandžio 26 dieną – šokio dienai skirtą renginį su tėveliais „Zumbos ritmu“. Dėkojame renginių organizatoriams ir tėveliams, kurie aktyviai, kartu su vaikučiais sukėlė sveikatos bangą.

  • Banga2
  • Banga1
  • Futboliukas4
  • Futboliukas5
  • Futboliukas2
  • Futboliukas3
  • Banga5
  • Futboliukas1
  • Banga4
  • Banga3

Priekulės vaikų lopšelis-darželis
Adresas: Lietuvininkų g. 11, Priekulė, LT-96341 Klaipėdos r. sav.
Telefonas: (8 46) 45 41 05
El. paštas: darzelisp@gmail.com

© 2024 Priekulės vaikų lopšelis-darželis