PRIEKULĖS VAIKŲ LOPŠELIS-DARŽELIS PRISIJUNGĖ PRIE EUROPOS JUDUMO SAVAITĖS

Rugsėjo 12−22 dienomis darželio bendruomenė aktyviai sportuodami gerino fizinį aktyvumą. Visą savaitę vaikai dieną pradėdavo rytine mankšta lauko aikštelėje. Mankštas lydėjo geras oras ir smagi nuotaika. Kartu su „Pimpačkiuku“ sportavome ir vieni kitiems geros sveikatos linkėjome.

Rugsėjo 22 dieną keturios darželio ugdytinių grupės, aktyvūs tėveliai ir darbuotojai keliavome į žygį. Žygio tikslas buvo nukeliauti į Priekulės Vingio parką. Atkeliavę į parką atlikome nuotaikingas muzikines mankštas ir žinoma atgavome jėgas gerdami vandenį, skanaudami duoniukus. Žygio metu surinkome 3 500 žingsnių. Grįžome pilni įspūdžių, nes sportuodami gryname ore gerinome fizinę ir emocinę sveikatą.

  • Sportas10
  • Sportas8
  • Sportas9
  • Sportas7
  • Sportas6
  • Sportas4
  • Sportas5
  • Sportas2
  • Sportas3
  • Sportas1

Priekulės vaikų lopšelis-darželis
Adresas: Lietuvininkų g. 11, Priekulė, LT-96341 Klaipėdos r. sav.
Telefonas: (8 46) 45 41 05
El. paštas: darzelisp@gmail.com

© 2024 Priekulės vaikų lopšelis-darželis