RUGSĖJO PIRMOSIOS AKIMIRKOS

Rugsėjo pirmąją darželio bendruomenė paminėjo linksmai. Šventės vedėjas Skrybielius kvietė pokštauti, žaisti ir išmoktas raides prisiminti, o suburti tėvelių orkestrai, kuriems dirigavo vaikai, nuteikė gera nuotaika pasitikti naujus mokslo metus. Šventės metu atidaryta lauko klasė-žalioji laboratorija Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje, kurios įrengimą dalinai finansavo Klaipėdos rajono savivaldybė iš sveikatingumo programos lėšų.

  • Rugsėjis1
  • Rugsėjis2
  • Rugsėjis3
  • Rugsėjis5
  • Rugsėjis6
  • Rugsėjis7
  • Rugsėjis8
  • Rugsėjis9
  • Rugsėjis10
  • Rugsėjo4

Priekulės vaikų lopšelis-darželis
Adresas: Lietuvininkų g. 11, Priekulė, LT-96341 Klaipėdos r. sav.
Telefonas: (8 46) 45 41 05
El. paštas: darzelisp@gmail.com

© 2024 Priekulės vaikų lopšelis-darželis