SAUGAUS EISMO PREVENCIJA. RENGINYS „SAUGUS, KAI ŽINAU“

Priekulės vaikų lopšelio-darželio vaikus aplankė „Šunyčiai patruliai“, kurie mokė mažuosius kaip saugiai reikia elgtis gatvėje keliaujant ar grįžtant iš darželio. Kelio eismo taisyklės vaikams ir „Šunyčiams patruliams“ pasirodė sudėtingos, todėl į pagalbą atskubėjo šauniosios policijos pareigūnės, kurios surengė saugaus eismo valandėlę ir visas  kelių eismo taisykles vaizdžiai paaiškino. Dėkojame policijos pareigūnėms už prasmingą viešnagę.

  • Saugaus1
  • Saugaus2
  • Saugaus3
  • Saugaus4
  • Saugaus5
  • Saugaus6
  • Saugaus7
  • Saugaus8
  • Saugaus9
  • Saugaus10

Priekulės vaikų lopšelis-darželis
Adresas: Lietuvininkų g. 11, Priekulė, LT-96341 Klaipėdos r. sav.
Telefonas: (8 46) 45 41 05
El. paštas: darzelisp@gmail.com

© 2024 Priekulės vaikų lopšelis-darželis