„SEKAME PASAKAS SU STEAM“

„Pelėdžiukų“ grupės mokytojos Albina Smilginienė, Gitana Marčiukienė ir Vaida Tiškuvienė įgyvendino projektą „Sekame pasakas su STEAM“. Projektui pasirinkta Andzelmo Matučio eiliuota pasaka „Tuoj ir rytoj“. Grupės vaikai žingeidūs, smalsūs, trokštantys veiklos, jie patys inicijavo kūrybinių veiklų idėjas. Ugdytiniai kūrybiškai veikdami gerino skaičiavimo gebėjimus, lavino meninius įgūdžius, ugdė vaidybinius sugebėjimus. Projekto metu pedagogės sėkmingai pritaikė inovacines technologijas: šviesos stalą, interaktyvią lentą, kompiuterines technologijas. STEAM metodas suteikė daug galimybių ne tik įdomiai skaityti pasaką, bet ir ją kurti. Gebėjimų įsisavinimas tapo visapusiškai įtraukiantis, inovatyvus ir dinamiškas.

  • Pelėdžiukai2
  • Pelėdžiukai3
  • Pelėdžiukai1

Priekulės vaikų lopšelis-darželis
Adresas: Lietuvininkų g. 11, Priekulė, LT-96341 Klaipėdos r. sav.
Telefonas: (8 46) 45 41 05
El. paštas: darzelisp@gmail.com

© 2024 Priekulės vaikų lopšelis-darželis