SVEIKA MITYBA − EKO PRODUKTŲ DIENA

Šis spalio mėnuo tikras sveikos mitybos mėnuo! Kaip žinia, darželyje nuo 2021 m. rugsėjo 1 dienos organizuojamas maitinimas ekologiškais (EKO) ir pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą pagamintais maisto produktais (NKP), todėl nusprendėme vaikams papasakoti apie tokių produktų naudą mūsų sveikatai, bei parodyti kaip yra ženklinami šie produktai parduotuvėje. Vaikai apžiūrinėjo realias maisto produktų pakuotes, ieškojo specialaus ženklinimo, o vėliau gamino ir ragavo sveikuoliškas vaisių ir uogų salotas su jogurtu tik iš EKO ir NKP produktų.

  • 1
  • 2
  • 3

Priekulės vaikų lopšelis-darželis
Adresas: Lietuvininkų g. 11, Priekulė, LT-96341 Klaipėdos r. sav.
Telefonas: (8 46) 45 41 05
El. paštas: darzelisp@gmail.com

© 2024 Priekulės vaikų lopšelis-darželis