SVEIKATINGUMO SAVAITĖ BENDRUOMENĖJE

Priekulės vaikų lopšelio-darželio darbuotojai dalyvavo dviejų savaičių mankštose, kurias vedė Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kineziterapeutė.
Pirmasis susitikimas prasidėjo paskaita apie fizinio aktyvumo naudą žmogaus kūnui. Kineziterapeutė  vedė 9 mankštos užsiėmimus. Kiekvienos treniruotės metu, buvo daromas apšilimas, raumenų tempimo ir stiprinimo pratimai, bei raumenų atpalaidavimo pratimai.
Judėjimo pertraukėlės darbo metu ne tik įtakoja darbo kokybę, efektyvumą, bet ir sveikatą, gerą savijautą. Bendradarbiavimo pagrindais Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras suteikė galimybę lopšelyje-darželyje darbuotojams naudotis bėgimo takeliu.

  • Sveikata1
  • Sveikata2

Priekulės vaikų lopšelis-darželis
Adresas: Lietuvininkų g. 11, Priekulė, LT-96341 Klaipėdos r. sav.
Telefonas: (8 46) 45 41 05
El. paštas: darzelisp@gmail.com

© 2024 Priekulės vaikų lopšelis-darželis