VAIKAI ŠVENČIA LIETUVOS GIMTADIENĮ

Vasario 13-15 dienomis Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje, Drevernos ir Derceklių skyriuose darželio bendruomenė šventė Lietuvos gimtadienį. Šiai šventei ruošėmės puošdami ugdymo įstaigos edukacines erdves karpiniais, tautine simbolika, dalyvaudami akcijoje „Nupinsiu trispalvę juostą“. Vaikai sveikino Lietuvą dainuodami lietuvių liaudies dainas, deklamuodami eilėraščius, šokdami lietuvių liaudies šokius. Šventinę nuotaiką savo koncertine programa kūrė Gargždų muzikos mokyklos Priekulės skyriaus ugdytiniai ir mokytoja Regina Tulickienė.

  • Vasario16-2
  • Vasario16-1
  • Vasario16-5
  • Vasario16-4
  • vasario16-3

Priekulės vaikų lopšelis-darželis
Adresas: Lietuvininkų g. 11, Priekulė, LT-96341 Klaipėdos r. sav.
Telefonas: (8 46) 45 41 05
El. paštas: darzelisp@gmail.com

© 2024 Priekulės vaikų lopšelis-darželis